Sepet
TÜM ÜRÜNLER

TEKNOSA KURUMSAL - Kurumsal Satış

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Teknosa, kurumların teknolojik ürün veya hizmet ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satış kanalını oluşturmuştur. Teknosa bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonu ile Sabancı Holding, tüm Sabancı iştiraklerine ve Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet vermektedir. Teknosa, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti birarada sunmaktadır;

• Ürünler
• Kalite
• Destek
• Güven

Ürünler
Teknoloji alanında dünya standartlarında bir alışveriş ortamı yaratan Teknosa; Sony, HP, Nokia Philips, Microsoft, Sharp, Samsung, Panasonic, Sony Ericsson gibi çoğu uluslararası olan üçyüze yakın markanın, üçbinden fazla ürün çeşidini aynı çatı altında toplamıştır. Teknosa Kurumsal Satış, ölçeği ya da ihtiyacı ne olursa olsun tüm kurumlara geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Teknosa, Kurumsal Satış hizmeti ile, kurumların elektronik bilişime, iletişimden eğlenceye kadar farklı ürün gruplarındaki ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde, tüketici ihtiyaç ve beğenisini göz önünde tutarak sağlamaktadır. Geniş ürün gamının yanı sıra, tüm özel ve tüzel kişilere yönelik olarak hazırlanan ‘Teknosa Hediye Çeki’ uygulaması ile Kurumsal Satış, firmaların promosyon ve ödüllendirme çalışmaları ile birebir örtüşen bir hizmet sunmaktadır. Hediye çekleri, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Teknosa mağazaları aracılığı ile ihtiyaç duyulan ürünlere dönüştürülebilmektedir.

Kalite
Türkiyenin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa’nın bilgi ve deneyimi ile oluşturulan kurumsal satış hizmetinde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip edilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürün ve hizmete yönelik en uygun çözüm, en doğru yapıda firmalara ulaştırılır. Kurumsal Satış hizmetinin temel ilkelerinden olan kalite, sadece ürün kalitesini değil, Sabancı vizyonu ile geliştirilen bakış açısını ve çözüm odaklı yaklaşımı da ifade etmektedir. Teknosa’nın Kurumsal Satış hizmeti ile ulaşmaya çalıştığı bir başka hedef de konusunda uzman personeli ile kurumsal ihtiyaçları en kaliteli hizmetle karşılamaktır.

Destek
Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu bağlamda; mağazalar, telefonla satış ve internetten satış alternatifleri ile Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat hizmet sunabilmektedir. Ayrıca talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti, sağladığı sevkiyat hızı ile Teknosa Kurumsal Satış, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürmektedir. Teknosa Kurumsal Satış, satış sürecinde sunduğu profesyonel desteği, satış sonrasında da kurulum, servise yönlendirme ve her türlü sorunun en hızlı şekilde çözümü ile de devam ettirmektedir. Talebe özel hizmet anlayışını Teknosa kurumsal kimliği ile bütünleştiren Kurumsal Satış, firmaların teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel ve 4x4’lük bir hizmet bütünü sunmaktadır.

Güven
Teknosa tüm faaliyetlerinde bir Sabancı şirketi olmanın verdiği sorumlulukla gerek satış gerek satış sonrasındaki süreçte güven ilkesi ile hareket etmektedir. Teknosa’nın bir hizmeti olan Kurumsal Satış ‘ta da karşılıklı güven ilkesi prensip edinilmiştir.